امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53633
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۳
تعداد بازدید: 44
حجت‌الاسلام قدرت‌الله علیخانی مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حجت‌الاسلام قدرت‌الله علیخانی مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درخصوص حواشی دیدار امروز فرزندان شهدا با هاشمی رفسنجانی اظهارداشت: اینکه جلسه ملاقات در حسینیه جماران با آیت‌الله هاشمی مختص فرزندان شاهد و ایثارگران بوده، صحت ندارد. این جلسه افرادی از استان‌های تهران،‌ لرستان و خوزستان نیز غیر از فرزندان شاهد و ایثارگر حضور داشتند و این برنامه‌ای بود که از قبل از طریق دفتر آیت‌‌الله هاشمی مثل بقیه ملاقات‌ها تنظیم شده بود.

وی تصریح‌کرد:‌ نوعا در اینگونه جلسات، از هر استان و گروهی که حاضر در جلسه باشند، یک یا دو نفر صحبت می‌کنند و این موضوع اختصاص به یک گروه در این جلسات ندارد که توقع داشته باشند فقط آنها صحبت کنند؛ از فرزندان شاهد نیز که البته نور چشم وعزیز ما هستند، دو نفر سخنرانی کردند و اینگونه نیست که بنده ملاقات اختصاصی را با ملاقات‌های دیگر ادغام کرده باشم؛ بلکه این مسئله جزء برنامه بوده و دست بنده نیست که دلبخواهی باشد.

مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد اعتراض فرزندان شاهد به برخی سخنان مطرح شده در این دیدار، گفت: در واقع در جلسه ما هیچ اعتراضی نبود و کوچکترین مسئله‌ای در این ملاقات وجود نداشت و اینکه گفته می‌شود برخی صحبت‌ها مورد اعتراض فرزندان شاهد بوده، صحت ندارد.

علیخانی یادآور شد: جلسه ما با شکوه و خوب برگزار شد و آقای هاشمی نیز فقط درباره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی صحبت کرد و هیچ بحث سیاسی نداشت.

مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اگر در بیرون از جلسه کسی مطلب یا موضوعی داشته، ربطی به این دیدار ندارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کسانی که از استان‌های دیگر آمدند، فرزندان شاهد و ایثارگر بودند، گفت: این افراد از فعالین سیاسی بودند که در بین آنها خانواده‌های شهدا و رزمندگان نیز حضور داشتند اما کسی بدون برنامه قبلی و بدون کارت نمی‌تواند در جلسه حضور داشته باشد.

مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤال سوال دیگری مبنی بر اینکه گفته می‌شود شعارهایی در این مراسم داده شده که فرزندان شاهد و ایثارگر از آنها اعلام برائت کرده‌اند، گفت: هر کسی مسئول حرف زدن خودش است اما در این جلسه کوچکترین اعتراضی وجود نداشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها