امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53650
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۵
تعداد بازدید: 115
عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار ...

عبدالرضا بزرگی‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص برنامه‌های این کمیسیون اظهار داشت: مقرر شده بود که مسئولان وزارت آموزش و پرورش با حضور در این کمیسیون، گزارش‌های خود را نسبت به بخش‌های مختلف این وزارتخانه به مجلس ارائه دهند.

وی افزود: اما به دلیل دیداری که معاون توسعه و مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور داشت، جلسات چهارشنبه گذشته این کمیسیون با مسئولان وزارت آموزش و پرورش لغو شد.

*حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش در مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مقرر شد دوشنبه این هفته، مسئولان وزارت آموزش و پرورش با حضور در این کمیسیون برنامه‌‌ها و گزارش‌های خود را اعلام کنند.

وی ادامه داد: مقرر شد رئیس سازمان مدارس غیر دولتی در جلسه روز دوشنبه این کمیسیون در خصوص وضعیت این مدارس و نحوه شهریه گرفتن و مقدار افزایش آن گزارش‌هایی را ارائه دهد.

بزرگی‌نژاد عنوان کرد: همچنین مقرر شد رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور با حضور در کمیسیون آموزش مجلس در خصوص برنامه‌های این سازمان، میزان بی‌سوادی و آماری که در این خصوص به این کمیسیون ارائه شده است، توضیحاتی را ارائه دهد.

وی اضافه کرد: علاوه بر حضور معاون توسعه و مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش نیز دعوت شده است تا گزارش کاملی را در خصوص بودجه سال 91 و 92 که برای بازسازی و نوسازی مدارس هزینه‌ شده است و پیشروی‌هایی که در این زمینه وجود داشته است را به این کمیسیون ارائه دهد.

*بازدید سرزده کمیته آموزش و پرورش از برخی مدارس مناطق تهران

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: کمیته آموزش و پرورش نیز در هفته گذشته از چند مدرسه در مناطق 5 و 17 تهران بازدید سرزده داشته است که یکی از این مدارس به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی به مسئولان مربوطه در وزارت آموزش و پرورش تذکرات لازم داده شد.
انتهای پیام/  
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها