امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53701
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 52
حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با مثبت ...

حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با مثبت ارزیابی کردن سخنان رئیس‌جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: صحبتهای رئیس‌جمهور مبتنی بر اصول سیاست جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین‌الملل بود و روحانی در این سخنان خود به تبیین مواضع جدید جمهوری اسلامی با شرایط جدید و با رویکرد تنش‌زدایی پرداخت.

وی افزود: مثبت دانستن صحبتها و موضع‌گیریهای روحانی در سازمان ملل به این معنا نیست که این موضوع‌گیریها بهتر از این نمی‌توانست باشد اما این سخنان در چارچوب تعریف شده از سوی مقام معظم رهبری و مبتنی بر سه اصل عزت، حکمت و مصلحت بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: جهت‌گیری‌های ما در عرصه بین‌الملل باید به گونه‌ای باشد که نه جنبه تحریک‌آمیز داشته باشد و نه اینکه وادادگی در این مواضع مشاهده شود و من معتقدم که در صحبتهای رئیس‌جمهور در سازمان ملل این نکات مورد توجه قرار گرفته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها