امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53702
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۴
تعداد بازدید: 32
 جمشید ایرانی دبیر جبهه اعتدالگرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری ...

 جمشید ایرانی دبیر جبهه اعتدالگرایان در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر «نرمش قهرمانانه» اشاره کرد و گفت: نرمش قهرمانانه همان مواضع امام راحل (ره) در طول دفاع مقدس است و امام با همین رویکرد 8 سال جنگ تحمیلی را هدایت کرد.

وی با بیان اینکه نرمش قهرمانانه به معنای بن بست نیست، خاطرنشان کرد: این موضوع، اتخاذ روشی است که بتوان به وسیله آن تحریم‌ و برخی فشارها که توسط چند کشور غربی برای ایران به وجود آمده را تسهیل و برطرف کرد.

دبیر جبهه اعتدال‌گرایان ادامه داد: امروز تحریم‌ها در حوزه های مختلف علیه جمهوری اسلامی صورت گرفته است که این تحریم‌ها بیش از این که دولت ایران را متضرر کند بر مردم عادی فشار آورده است.

ایرانی تاکید کرد: ما باید فضای گفت‌و‌گو، تعامل و ارتباط منطقی با دنیا را بازتر کنیم چرا که اختلافات بین‌المللی بیش از آنکه راه حل سخت افزاری داشته باشد نیازمند نرم افزاری و گفت‌و گو است.

دبیر جبهه اعتدال‌گرایان در پایان گفت: ایران اسلامی امروز با اقتدار و اثبات دموکراسی دینی بعد از انتخابات 24 خرداد امسال با روی گشاده برای تعامل به جهانیان لبخند می‌زند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها