امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53716
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمیته 5 نفره با تدوین برنامه‌ها و روش‌های جدید که متناسب با حوزه‌های ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کمیته 5 نفره با تدوین برنامه‌ها و روش‌های جدید که متناسب با حوزه‌های فعالیت وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی است، تقدیم وزیر راه و شهرسازی و رئیس کل بانک‌ مرکزی کرده است.
بنابراین گزارش، این کمیته 5 نفره پیشنهاد افزایش 10 میلیون تومانی به سقف وام خرید و ساخت مسکن را داده است که وام خرید از 20 میلیون تومان کنونی به 30 میلیون و وام ساخت از 30 میلیون به 40 میلیون تومان افزایش یابد.
این کمیته 5 نفره از مدتها قبل در حال جمع‌آوری مستندات بود، تا پیشنهادها را بررسی و تنظیم کنند و آنرا تقدیم وزیر راه و شهرسازی و رئیس کل بانک مرکزی کند.
پیشتر شریفی مدیر عامل بانک مسکن نیز به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفته بود که بانک مسکن همواره با رصد وضعیت بخش مسکن و قدرت خرید و یا ساخت واحد مسکونی، پیشنهادات متناسب را به بانک مرکزی ارائه می‌نماید و در حال حاضر نیز پیشنهاداتی جهت تغییر شرایط تسهیلات خرید و ساخت مسکن ارائه شده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها