امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53720
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 46
محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تحریف سخنان حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان توسط شبکه CNN آمریکا، گفت: رسانه‌های غربی و آمریکایی وضعیت مشخصی دارند و اکثرا تحت نفوذ لابی صهیونیست‌ها هستند و توسط آنها اداره می‌شوند.

وی افزود: لذا این رسانه‌ها غالبا به دنبال تحریف سخنان بزرگان هستند تا به نوعی مسائل را به نفع خودشان منتشر کنند و اختلافاتی به وجود بیاورند.

جوکار تأکید کرد: در همین راستا آنها قطعا با تحریف مصاحبه جناب آقای روحانی منافع خودشان را بر راستگویی و درستکاری ترجیح داده‌اند به خصوص در مورد هولوکاست که پیرامون آن تردیدهایی وجود دارد.

این نماینده مجلس ادامه داد: موضوع هولوکاست اگر هم واقعیت داشته باشد کسانی که جنایت کرده‌اند باید پاسخگوی آن باشند و فلسطینیان نباید تاوان آن را بدهند.

جوکار گفت: ما باید هوشیارانه برخورد کنیم و رسانه‌هایی که به دنبال تفرقه‌افکنی، ایجاد تردید و دودلی در بین مردم هستند و می‌خواهند مدیریت افکار عمومی را به دست بگیرند را بخوبی بشناسیم و به آنها فرصت ندهیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان اظهار داشت: در رابطه با این تحریف باید روشنگری شود تا برداشت غلطی از آن صورت نگیرد و مردم نسبت به تحریف سخنان رئیس‌جمهورمان توسط شبکه CNN آگاه باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها