امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53722
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 64
محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

محمدابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه نرمش قهرمانانه در مقابل نرمش ساده‌لوحانه و نرمش ذلیلانه است، گفت: انعطاف در دستگاه دیپلماسی امری پذیرفته شده است، اما انعطاف باید در چارچوب خاصی باشد و خطوط قرمز نظام را زیر سؤال نبرد.

وی با بیان اینکه تعبیر نرمش قهرمانانه از سوی مقام معظم رهبری، توصیه‌ای به دستگاه دیپلماسی کشور است، تأکید کرد: مقام معظم رهبری مثال کُشتی را برای دیپلمات‌های کشورمان مطرح کرده است و این به این معناست که ما نباید فراموش کنیم دشمن چه هدفی دارد.

وی با بیان اینکه نرمش قهرمانانه به معنای رابطه با آمریکا و کوتاه آمدن در مقابل دشمن نیست، اظهار داشت: اگر در مقابل دشمن کوتاه بیاییم قطعاً دشمن را گستاخ‌تر کرده‌ایم،‌ لذا مسئولان دستگاه دیپلماسی باید بدانند که هرگونه کرنش در مقابل دشمن مغایر با حقوق ملت ایران است.

محبی گفت:‌ منظور از نرمش قهرمانانه این است که با انعطاف در دستگاه دیپلماسی اهداف انقلاب اسلامی دنبال شود و سیاست خارجه خشک نباشد.
انتهای پیا/
برچسب ها:
آخرین اخبار