امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53727
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، رضا قدیمی در مراسم «چیدمان هنری عبور» که صبح امروز در مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران برگزار شد اظهار داشت: مقوله ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، رضا قدیمی در مراسم «چیدمان هنری عبور» که صبح امروز در مرکز خرید و فروش خودرو شهید دوران برگزار شد اظهار داشت: مقوله ازدیاد خودرو در کلان‌شهرها یک مشکل بزرگ و باعث موانع شدید در زیست شهری می‌شود.

وی تصریح کرد: به همین منظور مدیران شهری در هر کلان‌شهر بزرگ سعی و تلاش دارند برای رفع مشکلات خودروها، برنامه‌های متعددی را به اجرا بگذارند.

قدیمی بیان داشت: متأسفانه در حال حاضر در تهران شاهد هستیم که شهروندان با مشکلات بسیاری برای پارک خودروی خود مواجه هستند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران افزود: در همین راستا شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران سعی کرده است برنامه‌های خوبی را در سالهای اخیر برای رفع مشکلات ترافیکی انجام دهد.

وی گفت: سال گذشته بحث آرام‌سازی پیاده‌روها در دستور شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران قرار گرفت و در این راستا اقدامات خوبی در مناطق مختلفی چون سپهسالار، باب همایون و همچنین خیابان 15 خرداد انجام شد.

قدیمی خاطرنشان کرد: مشکلاتی که در سالهای گذشته در منطقه 17 شهریور شاهد آن بودیم با یک برنامه منظم مشکلات این منطقه کاهش پیدا کرده است و بنا داریم در آینده مشکلات آنجا را به طور کامل برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران ادامه داد: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران سال گذشته راه‌اندازی سه مرکز خرید و فروش جدید را در دستور کار خود قرار داد و در مناطق مختلفی چون چیتگر، شهید دوران و همچنین خاوران مراکز خرید و فروش جدید راه‌اندازی شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون 5 مرکز خرید و فروش در تهران راه‌اندازی شده است که این مراکز در قسمتهای مختلف شهر تهران فعال هستند و بنا داریم تا نوروز 93 دو مرکز جدید دیگر در تهران راه‌اندازی کنیم.

قدیمی در خصوص مراسم «چیدمان هنری عبور» و مرکز خرید و فروش شهید دوران گفت: این کار با همکاری دانشجویان مدیریت شهری، محیط زیست و دانشجویان هنر انجام شده است که ایده از طرف دانشجویان و اسپانسر این مراسم شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری نمایشگاه‌داران خیابان 17 شهریور و انتقال کامل آنها به مراکز خرید و فروش خودرو در مناطق مختلف تهران مشکلات زیست محیطی آن منطقه به طور کامل در چند ماه آینده برطرف شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران افزود: شهروندان می‌توانند برای خرید و فروش خودروهای مورد نظر خود در مناطق مختلف از جمله غرب، جنوب و شرق تهران به مراکز خرید و فروش مراجعه کنند.

قدیمی در پاسخ به این پرسش که آیا استقبال شهروندان از مراکز خرید و فروش قابل قبول بوده است یا خیر؟ گفت: نظرسنجی‌ها و آمارها نشان می‌دهد که شهروندان از این مراکز رضایت دارند.

وی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پردیس خودرو در شهر تهران گفت: بنا داریم تا ابتدای سال 93 این مرکز را با تمام امکانات افتتاح کنیم ضمن اینکه هم اکنون شهروندان تهرانی می‌توانند برای خرید و فروش موتورسیکلت نیز به مرکز شهید رجایی در جنوب تهران مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار