امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53741
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 48
وحید تاج در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تور اروپا با گروه سپید و سیاه خبرداد و گفت: در روزهای ...

وحید تاج در گفتگو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تور اروپا با گروه سپید و سیاه خبرداد و گفت: در روزهای پایانی مهرماه برای برگزاری تورهای خارجی کنسرت گروه به کشورهای اروپایی سفر خواهیم کرد.

این خواننده آواز اصیل ایرانی درباره تاریخ و مقصد این کنسرت‌ها توضیح داد: آلمان، سوئد و سوییس کشورهایی هستند که در سفر آینده در آن‌ها به برگزاری کنسرت مبادرت خواهیم ورزید. تور این کنسرت‌ها از 24 مهرماه تا 8 آبان‌ماه به طول خواهد انجامید و در این اجراها در پارت نخست نواهایی در دستگاه شور و در پارت دوم در دستگاه  همایون اجرا می‌شود.

با سپید  سیاه سانس اول شور و آهنگساز قطعات کنسرت ها رپرتوار هایی که در دستشون هست ما دستمون پره چه باشه چه نباشه اما دستچین

وی درباره جزئیات این اجرا گفت: در این اجراها بیلان کاری مشخص و غیر قابل تغییری نداریم چراکه گروه رپرتوارهای متنوعی در دست دارد و ما به تعداد مشخصی از قطعات محدود نیستیم. بنابر این وقتی کنسرتی داشته باشیم؛ به مشورت می گذاریم.

تاج تصریح کرد: آهنگسازان این مجموعه قطعات؛ سورنا صفاتی، کورش دانایی و مریم رضایی نژادیان هستند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها