امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53755
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار سیاوش جره معاون عملیات نیروی دریایی ارتش با اعلام این خبر افزود: دزدان دریایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار سیاوش جره معاون عملیات نیروی دریایی ارتش با اعلام این خبر افزود: دزدان دریایی دیشب 2 فروند قایق صیادی یمنی به شماره بدنه ص- ت - 47 - و ص - ت - 1406 با هشت خدمه را مورد تعرض قرار داده و ضمن به سرقت بردن محتویات قایق ها، ‌موتور آنها را از کار انداختند.
وی با بیان اینکه این حادثه حوالی بندر المخاء واقع در غرب سواحل یمن در دریای سرخ رخ داد گفت: ناو گروه بیست و هفتم نیروی دریایی ارتش در راستای انجام کمک های بشردوستانه و همچنین اجرای دقیق عملیات تجسس و نجات در آب های آزاد پس از نجات قایق های سرگردان یمنی ضمن تامین مواد غذایی، موتور این قایق ها را تعمیر و برای ادامه مسیر آماده کردند.
معاون عملیات نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: برغم حضور یگان های شناور کشورهای ائتلاف در منطقه، ناوگروه بیست و هفتم کشورمان با اقدام به موقع توانست قایق های مذکور را نجات دهد.
ناو گروه بیست و هفتم نیروی دریایی ارتش متشکل از ناو بالگردبر خارک ‌و ناوشکن جمهوری اسلامی ایرن سبلان که اخیراً‌ به منظور تحکیم روابط دوستانه در بندر پورت سودان کشور سودان پهلو گرفته بود هم اکنون در حال اجرای ماموریت در دریای سرخ است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها