امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53768
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ابوعبیده» در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی ترکیه، مردم فلسطین را به آغاز انتفاضه سوم در کرانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ابوعبیده» در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی ترکیه، مردم فلسطین را به آغاز انتفاضه سوم در کرانه باختری و قدس اشغالی دعوت و تاکید کرد که گردان‌های قسام برای رویارویی با ارتش اسرائیل آماده است.

وی گفت: گردان‌های قسام به آغاز انتفاضه سوم برای مقابله با رژیم اشغالگر در کرانه باختری و قدس اشغالی فرامی‌خواند زیرا این رژیم از شرایط موجود در اطراف فلسطین و مذاکرات بیهوده سازش به منظور حذف قضیه فلسطین و تثبیت واقعیت‌های جدید از طریق شهرک سازی و یهودی‌سازی قدس، سوء استفاده می‌کند.

وی تاکید کرد که در صورت وقوع انتفاضه، گردان‌های قسام در قلب انتفاضه فلسطین علیه رژیم اشغالگر قرار خواهد داشت.

وی افزود که گردان‌های قسام دغدغه زیادی در قبال قضیه فلسطین دارد و دائما برای نبرد بزرگ مقاومت به منظور مقابله با رژیم صهیونیستی و آزادسازی فلسطین آماده است.

ابوعبیده تصریح کرد که مانورهای نظامی گردان‌های قسام در سراسر نوار غزه که از اوایل ماه سپتامبر برگزار می‌شود، با هدف رساندن پیام قوی به دشمن صهیونیستی است مبنی بر اینکه مقاومت در غزه همچنان با قدرت حضور دارد و از مسجدالاقصی، قدس و فلسطین دفاع خواهد کرد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها