امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5378
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار گفت: در ادامه سلسله اقدامات انجام شده برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی محمد نجار گفت: در ادامه سلسله اقدامات انجام شده برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات ریاست جمهوری طی هفته گذشته اقدامات مفصلی انجام شده است که برگزاری جلسه هیئت معتمدین و اولین نشست هیئت مرکزی اجرایی انتخابات از آن جمله بود. در نخستین نشست هیئت مرکزی اجرایی انتخابات نایب رئیس و دبیر این هیئت انتخاب شدند.

وزیر کشور افزود: با توجه به اهمیت تبلیغات برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، اولین جلسه کمیسیون تبلیغات انتخابات با حضور رئیس سازمان صدا و سیما، دادستان کل کشور ، رئیس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما ، نماینده شورای نگهبان و دبیر هیئت اجرایی برگزار شد که در آن برنامه پیشنهادی صدا و سیما برای استفاده برابر نامزدها از امکانات رسانه ملی بررسی شد که در نهایت کلیات کمیت آن با تغییراتی به تصویب رسید .

محمد نجار با تاکید بر اینکه استفاده برابر و عادلانه همه نامزدهای انتخابات از امکانات دولتی و صدا و سیما موضوعی است که در کمیسیون تبلیغات پیگیری می شود افزود : در این جلسه درباره میزان استفاده نامزدها از صدا و سیما ، کیفیت برنامه های تبلیغاتی نامزدها ، نوع برنامه هایی که باید تهیه شود مانند فیلم مستند ، مناظره های زنده و برنامه های رادیویی به صورت جزئی بررسی شد .

به گفته وزیر کشور کارگروهی هم با عنوان کمیته تبلیغات تشکیل شده است که نمایندگان تام الاختیار دستگاه های عضو کمیسیون تبلیغات در آن حضور دارند؛ این کمیته باید شیوه نامه کیفیت و محتوای برنامه های تبلیغاتی و تولیدی نامزدها را تدوین و به جلسه بعدی کمیسیون تبلیغات و هیئت مرکزی اجرایی  ارائه کند .

وزیر کشور همچنین به نامزدهای انتخابات و هواداران آنها توصیه کرد تا آغاز تاریخ قانونی تبلیغات از هر گونه تبلیغات خودداری کنند .  یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد در سراسر کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار