امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53782
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، مراسم دیدار صمیمانه هنرمندان و شرکت‌کنندگان چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در دبیرخانه این جشنواره برگزار ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، مراسم دیدار صمیمانه هنرمندان و شرکت‌کنندگان چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در دبیرخانه این جشنواره برگزار شد.

در این مراسم جواد جباری مدیرعامل بنیاد روایت ضمن تشکر و قدردانی از هنرمندان شرکت‌کننده در جشنواره تئاتر مقاومت، اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا ارتباط انجمن تئاتر دفاع مقدس با هنرمندان افزایش پیدا کند، در واقع باید فرصتی برای بهره‌مندی از نظرات، پیشنهادات و انتقادات هنرمندان ایجاد کنیم تا بتوانیم حرکت رو به رشدی را دذر تئاتر مقاومت داشته باشیم.

حسین مسافرآستانه نیز ضمن قدردانی ویژه از تمام هنرمندان،‌گفت: انجمن تئاتر دفاع مقدس سعی دارد تا از آثار واجد شرایط حمایت‌های لازم را به عمل آورد تا در طول سال به اجرا درآید.

در این مراسم قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، ایراهیم گله‌دارزاده، اتابک نادری مدیر تئاتر شهر، سعید کشن‌فلاح، محمود عزیزی، محمدعلی دشت‌گلی، حسن وارسته، رضا کوچک‌زاده، نگار عابدی، رضا معطریان، سیامک زمردی مطلق،‌ پیما شریعتی و ... حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها