امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53799
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 71
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه نرمش قهرمانانه تاکتیکی برای دفاع از حقوق مردم در عرصه بین‌المللی است،‌ افزود: آمریکایی‌ها دشمن ملت ایران هستند و دشمنی خود را به روش‌های مختلف در دوره‌های متعددی ثابت کرده‌اند، لذا باید مسئولان دستگاه دیپلماسی مراقب لبخندهای آمریکایی‌ها باشند.

وی با بیان اینکه نرمش در سیاست خارجه باید همراه با تبدیر و عقلانیت باشد، تأکید کرد: مقام معظم رهبری سه اصل عزت، حکمت و مصلحت را برای سیاست خارجه مطرح کرده‌اند و مطابق این سه اصل باید در سیاست خارجه رفتار شود.

وی با تأکید بر اینکه نرمش قهرمانانه به معنای انعطاف همراه با عزت و اقتدار است، تصریح کرد: منظور از نرمش قهرمانانه، نرمش از روی ضعف نیست بلکه از موضع اقتدار و عزت است.

نماینده مردم بم در مجلس گفت:‌ ایران آماده گفت‌وگو با همه کشورها بوده و هست اما هر گفت‌وگویی باید مقدماتش فراهم باشد. مذاکره از موضع برابر و احترام متقابل، منافاتی با ارزش‌های انقلاب اسلامی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار