امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53800
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 54
سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنان حسن ...

سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سخنان حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل را عزتمندانه و مقتدرانه دانست و تاکید کرد که باید از رئیس‌جمهور به پاس مواضعش تقدیر به عمل آید.

وی با بیان اینکه حقوق ملت ایران در سخنرانی رئیس‌جمهور به خوبی مدنظر قرار گرفت، تصریح کرد: پیام ملت ایران به جامعه جهانی به خوبی تبیین شد، این پیام صلح و دوستی بود که آقای روحانی آن را به درستی اعلام کردند.

این نماینده مردم در خانه ملت دعوت دنیا به همدلی و آشتی و همچنین نگاه تعاملی را از دیگر پیام‌هایی دانست که به درستی از سوی رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد مطرح شد.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در ادامه به سخنان اوباما نیز در این مجمع اشاره کرد و گفت: سخنان اوباما دارای نکاتی بود، اول اینکه آمریکا به دنبال براندازی نیست زیرا نمی‌تواند این اقدام را انجام دهد.

وی اضافه کرد: اوباما در اظهارات خود به فرمایشات مقام معظم رهبری و فتوای ایشان اشاره کردند که این نشان از تاثیر و نفوذ مقام معظم رهبری دارد.

شجاعی‌کیاسری مقاومت ایران را عامل اصلی تغییر لحن مقامات آمریکایی عنوان کرد و گفت: البته اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا کافی نیست و باید در این زمینه شاهد برداشتن گام‌های عملی باشیم.

این نماینده مردم در مجلس لغو بخشی از تحریم‌های غیرقانونی علیه ایران را گام عملی توصیف کرد که غربی‌ها می‌توانند برای نشان دادن حسن نیت خود بردارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها