امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53803
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 129
محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با بیان اینکه الگوی هواشناسی، پاییزه شده است اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته پیش رو در نواحی ...

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با بیان اینکه الگوی هواشناسی، پاییزه شده است اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته پیش رو در نواحی واقع در سواحل دریای خزر شاهد بارش باران باشیم.

این کارشناس هواشناسی اظهار داشت: بارش‌ها در این نواحی طی روز یکشنبه از شدت بیشتری برخوردار می‌شود به طوری که پیش‌بینی می‌شود با آب‌گرفتگی معابر عمومی نیز روبه‌رو شویم.

وی با بیان اینکه،‌ در این موقع از سال قالب بارندگی‌ها در سواحل دریای خزر خواهد بود اظهار داشت: پدیده جوی دیگر، وزش باد در اکثر مناطق کشور است.

وی درباره بارش باران در پایتخت اظهار داشت: نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی تراکم ابر را در ارتفاعات پایتخت طی روز یکشنبه نشان می‌دهد که این امر بارش باران در ارتفاعات این کلان‌شهر را دور از انتظار نمی‌کند.

این کارشناس هواشناسی همچنین یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود طی روز یکشنبه شاهد بارش باران در استانهای زنجان، قزوین، البرز و همچنین سمنان باشیم.

وی در ادامه از مواج بودن خلیج‌فارس و دریای خزر در هفته پیش‌رو سخن به میان آورد و یادآور شد: لازم است سکانداران قایق‌های تفریحی و همچنین ماهیگیران در انجام امور فعالیت‌های خود احتیاط لازم را داشته باشند.

اصغری درباره وضعیت دمای هوای پایتخت در هفته پیش‌رو نیز گفت: پیش‌بینی می‌شود بیشینه و کمینه دمای هوای تهران طی هفته جاری به ترتیب برابر با 28 و 17 درجه سانتیگراد باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار