امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53830
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۵
تعداد بازدید: 72
رجبعلی خسروآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: سابقه مسئولان در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نشان داده است کسانی که واقعاً می‌خواستند ...

رجبعلی خسروآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: سابقه مسئولان در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری نشان داده است کسانی که واقعاً می‌خواستند در این سازمان کار کنند ابتدا به موضوع میراث فرهنگی گرایش پیدا می‌کردند.

وی افزود: علت این گرایش به میراث فرهنگی هم به این خاطر بوده که همه موافق حفظ میراث فرهنگی کشور هستند و مخالفتی وجود ندارد ولی بعد از گذشت زمان تقریباً یک سال کمبودهایی از جمله نیاز به بودجه کلان و نیوری انسانی متعدد مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

مدیر اجرایی اتحادیه هتل‌های استان تهران گفت: از سوی دیگر گردشگری در ابتدا برای مسئولان، گیرایی ندارد اما چون مباحث اقتصادی دراد خواه ناخواه به مرور جای خود را باز می‌کند.

خسروآبادی در خصوص دوره ریاست محمد علی نجفی در این سازمان نیز گفت: ایشان به موضوعات میراث فرهنگی اشراف خوبی دارند اما در سایر بخش‌ها که شامل گردشگری و صنایع دستی می‌شود گفته اند که می‌خواهد شناخت بیشتری به دست آورد و نمی‌خواهد شتاب‌زده عمل کند.

وی افزود: نجفی با طمأنینه به بخش گردشگری که از جمله بخش‌های مهم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است می‌پردازد و اتفاقات در این حوزه به مرور رخ خواهد داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها