امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53837
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۸
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه یک منزل را در یکی از روستاهای ریف لاذقیه در غرب سوریه که عناصر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه یک منزل را در یکی از روستاهای ریف لاذقیه در غرب سوریه که عناصر وابسته به گروه «جبهه النصره» آن را تبدیل به مقر عملیات‌های خود کرده بودند، هدف قرار داد.

در این عملیات این خانه که در آن موشک‌های محلی و تجهیزات نظامی ذخیره شده بود، به همراه یک دستگاه خودرو مجهز به تیربار سنگین را منهدم کردند.

همچنین در پی انهدام این منزل 13 فرد مسلح کشته و 19 نفر دیگر زخمی شدند که در میان کشته‌ها «خالد الطیرانی» و «سامر الحمود»، با تابعیت کویتی شناسایی شدند.

در روستای «الروضه» نیز یگان‌های ارتش سوریه 8 دستگاه خودرو افراد مسلح را منهدم کردند که در جریان این عملیات نیز 26 تروریست کشته و 14 نفر دیگر زخمی شدند. در میان کشته‌ها افرادی چون «فاضل العتیری» و «طالب القیسی» دارای تابعیت سعودی شناسایی شدند.

در روستای «الشحروره» در استان لاذقیه نیز دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز یک مرکز تجمع عناصر وابسته به جبهة النصره را هدف قرار داده و ده‌ها نفر از آنها را کشته و زخمی کردند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها