امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53850
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۰
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پرویز پرستویی در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی خوشا شیراز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: من تعظیم می‌کنم و دست ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پرویز پرستویی در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی خوشا شیراز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: من تعظیم می‌کنم و دست همه کسانی که در این راه زحمت کشیده‌اند می‌بوسم شاید گفتن این حرف‌ها نخ نما شده باشد اما همه ما مدیون عزیزانی هستیم که شهید، جانباز و مفقود‌الاثر شده‌اند و من به آنها هم تبریک می‌گویم و هم تسلیت.

وی ادامه داد:برای من این آدم‌ها همیشه ارزش دارند نه فقط در هفته دفاع مقدس.من جرأت و جسارت کردم و در لباس رزمندگان ظاهر شده‌ام و چیزهای زیادی در این لباس یاد گرفته‌ام .به من می‌گویند چقدر از این نقش‌ها بازی می‌کنی، کلیشه می‌شوی و من هم می‌گویم که اگر قرار است کلیشه شوم دوست دارم در لباس این عزیزان باشد. که هر چه داریم از آنهاست.

پرستویی همچنین در پاسخ به این سؤال که از دوست جانبازتان «جانبازی که داستان آژانس شیشه‌ای بر مبنای زندگی او نوشته شده است» چه خبردارید؟ پاسخ داد: دوست جانبازم به همت دوستان به آلمان رفت. او تا به حال 75 بار عمل کرده است. دو سرطان داشت، (برای عمل‌های جراحی) روزی نیم کیلو مورفین مصرف می‌کرد اما خوشبختانه پس از آخرین عمل الان دیگر مورفین مصرف نمی‌کند.

وی ادامه داد:حمایت از جانبازان همواره باید ادامه داشته باشد، الان دوست من گلویش پوست اضافه آورده و نیاز مالی دارد.این عزیزان مثل شمع آب می‌شوند و ما فقط در هفته دفاع مقدس به یادشان هستیم و کسانی که باید به فکر آنها باشند متأسفانه توجهی نمی‌کنند.

دوست جانبازی دارم که یک بار در گفت‌وگویش با کامران نجف‌زاده در برنامه‌ای 5 تا مورفین 10 میل به پایش زد.در حالی‌که من یک بار عمل جراحی داشتم و یک میل برایم مورفین زدند و گفتند تا 5 بشمار ولی من فقط یک را گفتم و بقیه‌ را یادم نمی‌آید.

بازیگر فیلم آژانس شیشه‌ای تصریح کرد:من چندی پیش به هیروشیما رفتم و دیدم از آدم‌هایی که از آن سالها باقی مانده‌اند،چه طور محافظت می‌کنند .حالا امیدوارم به یمن دولت یازدهم که شعار امید و تدبیر داده است، حداقل یاد این عزیزان باشیم.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها