امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۰:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53870
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۶
تعداد بازدید: 62
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص سرنوشت اجرای طرح پابندهای الکترونیک گفت: براساس ...

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص سرنوشت اجرای طرح پابندهای الکترونیک گفت: براساس وعده‌ای که طرف قرارداد به ما داده است پابندهای الکترونیک اواخر مهرماه وارد کشور می‌شود و این طرح به صورت رسمی اجرایی می‌شود.

وی افزود: به دلیل اینکه در بودجه سنواتی برای اجرای طرح پابندهای الکترونیک اعتباری دیده نشد ما از محل درآمدهای خود و با مساعدت رئیس قوه قضاییه اقدام به اجرای این طرح در سطحی محدود کرده‌ایم.

رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به کمبود بودجه سازمان زندان‌ها گفت: تلاش ما اجرای گسترده این طرح است و امید داریم تا با ورود نمونه‌ای خارجی تولیدکنندگان ما پابندهای الکترونیک را بومی‌سازی کنند.

اسماعیلی تأکید کرد: طرح پابندهای الکترونیک قبلاً به صورت آزمایشی به اجرا درآمده و از اواخر مهرماه به صورت رسمی اما در سطحی محدود اجرا می‌شود.

وی تأکید کرد: متأسفانه در اجرای طرح پابندهای الکترونیک و خرید این دست‌بندها و پابندها هیچ کمکی از سوی دولت صورت نگرفت اما امیدواریم در بودجه 93 اعتبار مناسبی برای اجرای این طرح در سطح گسترده در نظر گرفته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار