امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5388
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جشنواره «سورنای وحدت» در میان استقبال علاقمندان شیرازی به پایان رسید. بنابر گزارش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دومین جشنواره «سورنای وحدت» در میان استقبال علاقمندان شیرازی به پایان رسید.

بنابر گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این جشنواره در سه دسته قومی، ملی و مذهبی تقسیم‌بندی می شد که همه گروه‌ها پیرامون آئین‌های جشن و شادی در مناطق و نواحی ایران به اجرای برنامه  پرداختند. 

گروه موسیقی آیین کاشمر به سرپرستی محمد ناصری، گروه موسیقی شبدیز بوشهر به سرپرستی محسن حیدریه، گروه موسیقی حافظ فارس به سرپرستی شمس الله پرندوار با اجرایی واسونک‌های شیرازی، گروه موسیقی پرنیان بویراحمد به سرپرستی حسین انصاری، گروه موسیقی آیینی کردستان به سرپرستی فواد پیشوا، لیان بوشهر به سرپرستی محسن شریفیان، گروه موسیقی شاه نوری گیلان به سرپرستی محمدرضا شاه نوری، گروه موسیقی گل داز بلوچستان به سرپرستی گل محمد بلوچ، گروه موسیقی هزاردستان به سرپرستی مهدی شیفته و گروه موسیقی تال لرستان به سرپرستی فرج علی‌پور به اجرای موسیقی قومیت های مختلف ایرانی در شیراز پرداختند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها