امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5389
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه اقتباسی «آب عمیق» براساس قصه کتاب کلاسیک پاتریشیا های اسمیت به همین نام نوشته شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه اقتباسی «آب عمیق» براساس قصه کتاب کلاسیک پاتریشیا های اسمیت به همین نام نوشته شده است.

کتاب ‌های اسمیت در سال 1957 منتشر شد و خیلی تبدیل به یک از پرخواننده‌ترین کتاب‌های فصل شد و نقدهای مثبت منتقدان ادبی را به همراه داشت.

قصه این کتاب درباره دیک و ملیندا یک زوج جوان و سعادتمند است که بزودی مشخص می‌شود زندگی آن ها به همان صورتی نیست که به نظر می‌رسد.

در حقیقت ، این زوج در یک موش و گربه بازی خطرناک با یکدیگر شرکت‌کرده‌اند و زمانی که در بین یک جمع قرار دارند، به شدت سعی می‌کنند از یکدیگر پیشی‌گرفته و خود را آدم برتری معرفی ‌کنند.

زک هلم که فیلم‌نامه درام مستقل «عجیب‌تر از افسانه» را در کارنامه سینمایی خود دارد، از قصه کتاب پاتریشیا های اسمیت به عنوان یک کار سخت ادبی اسم می‌برد، که برگردان سینمایی آن به یک فیلم‌نامه اقتباسی،کار بسیار سختی بوده است.

آدریان لین می‌گوید برای بازی در دو نقش اصلی «آب عمیق» قصد دارد از دو بازیگر توانا و سرشناس سینما دعوت به همکاری کند. اما وی درباره بازیگران احتمالی این نقش‌ها، هیچ صحبتی نکرده است.

استیو زالیان فیلم‌نامه نویس سرشناس سینما، یکی از تهیه کنندگان این درام مستقل دلهره‌آور است. شرکت فیلم‌سازی فیلم رایتز امر تولید فیلم را بر عهده دارد.

پاتریشیا های اسمیت از جمله نویسندگان کلاسیکی است که نوشته‌هایش همیشه توجه صنعت سینما و فیلم‌سازان سرشناس بوده است.

قبل از این کتاب‌های «آقای ریپلی مستعد» و «بیگانگان در ترن» او تبدیل به فیلم سینمایی شده است. فیلم دوم که توسط آلفرد هیچکاک ساخته شد، در حال حاضر لقب یکی از شاهکارهای کلاسیک دنیای سینما را گرفته است. شنیده می‌شود که قرار است نسخه تازه‌ای از این فیلم، توسط صنعت سینما تهیه و تولید شود.

«آب عمیق» برای اوایل فصل پاییز جلوی دوربین می‌رود، تا برای نمایش عمومی در فصل بهار سال 2014 آماده شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها