امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5395
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 212
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «گرگ سالی» زنده یاد مرحوم امیر حسین فردی با حضور محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رمان «گرگ سالی» زنده یاد مرحوم امیر حسین فردی با حضور محسن مومنی شریف رییس حوزه هنری، نویسندگان کشور و جمعی از اصحاب رسانه روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه در غرفه انتشارات سوره مهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی می شود.

بنا به جدول نشست ها و برنامه های انتشارت سوره مهر در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه با حضور محسن مومنی شریف، جمعی از نویسندگان و اصحاب رسانه از «گرگ سالی» امیرحسین فردی نویسنده ادبیات انقلاب رونمایی می شود.

رمان ضد آمریکایی «گرگ سالی» در واقع جلد دوم رمان اسماعیل است که نویسنده می خواهد به نوعی ماهیت آمریکایی ها را به مردم نشان دهد. جغرافیای رمان گرگ سالی، بر عکس رمان اسماعیل که در تهران و پایتخت می گذشت در دامنه های سبلان است.

شایان ذکر است مراسم از ساعت  11 صبح در غرفه انتشارت سوره مهر واقع در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران - انتهای راهرو 27 شبستان برگزار می شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها