امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53956
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «وصفی قبها» در اظهاراتی با محکوم کردن بازداشت‌های سیاسی از سوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «وصفی قبها» در اظهاراتی با محکوم کردن بازداشت‌های سیاسی از سوی تشکیلات خودگردان، گفت: متاسفان روند بازداشت‌های سیاسی توسط نیروهای امنیتی فلسطین افزایش یافته است و همزمان با آن نیروهای اشغالگر اسرائیلی نیز بازداشت‌ها را تشدید کرده‌اند.

وی این اقدام تشکیلات خودگردان را در راستای هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی دانست و تاکید کرد که این اقدامات تنها به نفع رژیم اشغالگر است.

قبها که در گذشته نیز وزیر اسرای فلسطین بود، از اقدام نیروهای امنیتی فلسطین برای بازداشت 6 دانشجوی دانشگاه ملی النجاح انتقاد کرده و افزود که اراضی فلسطین شاهد تجاوز به آزادی‌هاست که که بافت جامعه فلسطین را تهدید می‌کند و صحنه فلسطین را به سمت تنش و خفقان سوق می‌دهد.

بر اساس این گزارش نیروهای اطلاعات و امنیت فلسطین 6 دانشجوی فلسطین را پس از خروج از دانشگاه النجاح در نابلس بازداشت کردند و سعی داشتند در جریان برگزاری مراسم دانشجویان وابسته به حماس درباره قدس یک نفر دیگر را نیز بازداشت کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها