امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53974
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۸
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، شیخ عیسی قاسم رئیس شورای علمای بحرین در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، شیخ عیسی قاسم رئیس شورای علمای بحرین در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه مردم این کشور مخالف فتنه‌های مذهبی، خشونت و تروریسم مد نظر رژیم آل خلیفه است،‌ گفت: همچنان زبان خشونت توسط موسسات سیاسی و دینی مردم بحرین رد می‌شود.

وی که در مسجد امام صادق(ع) الدراز در حومه منامه این سخنان را ابراز داشت، افزود: کدام جنبش در عقلانیت، انضباط و پایبندی با مسالمت آمیز بودن همچون جنبش سیاسی بحرین است درحالی که رهبران این جنبش به حبس ابد محکوم شده‌اند ولی هنوز مردم را به حرکت مسالمت آمیز دعوت می‌کنند.

این روحانی برجسته با اشاره به تظاهرات امروز (27 سپتامبر) در منامه گفت: چشم‌های رژیم آل خلیفه، جهانیان و سازمان‌های بین المللی به این تظاهرات باشد تا ببیند چقدر از مردم در این تظاهرات حضور دارند و بر جدیت، حقانیت، اعتدال، عقلانیت و مسالمت آمیز بودن تاکید دارند.

هزاران بحرینی امروز با دعوت فعالان سیاسی، با برگزاری تظاهرات ضد حکومتی بر خواست خود برای ایجاد اصلاحات در این کشور تاکید کردند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها