امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53979
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یوم السابع، مصطفی حجازی مشاور سیاسی و راهبردی عدلی منصور رئیس جمهور موقت مصر اعلام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از یوم السابع، مصطفی حجازی مشاور سیاسی و راهبردی عدلی منصور رئیس جمهور موقت مصر اعلام کرد که انتخابات پارلمانی مصر در ابتدای سال آینده برگزار می‌شود ولی حتماً در ماه ژانویه و فوریه نیست.

حجازی با اشاره به اینکه دوره زمانی فرایند انتخابات به معنی ضرورت وجود پارلمان در همین دوره نیست، تصریح کرد که انتخابات ریاست جمهوری نیز در تابستان سال آینده (2014) و پس از انتخابات پارلمانی برگزار می‌شود.

وی در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان تاکید کرد که پیش‌نویس قانون اساسی جدید مصر نیز در دسامبر آینده ارائه می شود و خواهان این هستیم که بعد از دو ماه انتخابات برگزار شود.

مشاور سیاسی و راهبردی رئیس جمهور موقت درباره محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر هم تصریح کرد که وی در مکانی امن زندانی است و وکلای وی بر خلاف ادعای خانواده‌اش به طور مستمر با وی در ارتباط هستند.

وی تاکید کرد که محاکمه مرسی در دادگاه نظامی نخواهد بود بلکه در دادگاه مدنی و به طور علنی است و زمان دقیق آن توسط قضات تعیین می‌شود.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها