امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53980
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۷
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، بعد از ظهر امروز جمعه منطقه «رنکوس»، از توابع ریف دمشق در جنوب سوریه که در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، بعد از ظهر امروز جمعه منطقه «رنکوس»، از توابع ریف دمشق در جنوب سوریه که در کنترل کامل گروه‌های تروریستی است، شاهد یک انفجار تروریستی بزرگ و قوی بود.

شدت و قدرت این انفجار به حدی بود که کشته شدن 30 فرد مسلح و زخمی شدن 100 فرد دیگر را به دنبال داشت.

خبرنگار فارس در این ارتباط توضیح داد که یک خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی مسجد «خالد بن الولید» در منطقة «رنکوس» در ریف دمشق منفجر شد که در کنترل کامل گروه‌های مسلح است و کشته شدن 30 فرد مسلح و زخمی شدن 100 نفر دیگر را درپی داشت.

خبرنگار فارس در ادامه تاکید کرد که این انفجار به دلیل اختلاف میان دو گروه تروریستی مستقر در منطقه رنکوس و به اثر بروز اختلاف برسر تقسیم سلاح‌های یک انبار بزرگ تجهیزات نظامی در منطقه روی داد.

خبرنگار فارس در دمشق افزود: این اختلافات موجب شد تا یکی از طرف‌های مسلح اقدام به منفجر کردن یک خودرو بمبگذاری کند که در میان کشته‌ها علاوه بر عناصر مسلح، افراد غیر نظامی و اهالی منطقه مشاهده می‌شود که از مسجد خالد بن الولید درحال خروج بودند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار