امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 53995
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۷
تعداد بازدید: 83
«جعفر العلوی»، از رهبران جریان معارض «عمل اسلامی» بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، در سخنانی تاکید ...

«جعفر العلوی»، از رهبران جریان معارض «عمل اسلامی» بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، در سخنانی تاکید کرد که نظام آل خلیفه نظامی فرقه‌ای و فاسد است و گفت‌وگو با این نظام اشتباه محض و وقت تلف کردن است.

العلوی همچنین در سخنان خود تاکید کرد که درخواست برای سرنگونی نظام را درخواستی به جا و درست دانست، چون نظامی دیکتاتوری بر بحرین حکومت می‌کند که هیچ اعتقادی به دموکراسی و اصول دولت مدرن ندارد.

وی با اشاره به آیه از قرآن که خداوند متعال فرموده «به شما تنها آن چیزی را نشان می‌دهم که می‌بینم» به فرعونی و دیکتاتور منش بودن خط مشی این نظام تاکید کرد و دلیل این مدعا را سیاست‌های استبدادی، قتل و کشتار آل خلیفه در برخورد با معارضان دانست که شیوه‌ای فرعونی است و خداوند در قرآن نیز به این اشاره کرده است، «فرزندان شما را خواهیم کشت و به زنانتان تجاوز خواهیم کرد و من بالاتر از آنها هستم».

العلوی از رهبران معارضان بحرینی با تاکید بر اینکه هرگونه گفت‌وگو با نظام آل خلیفه اشتباهی بزرگ است، افزود: این نظام نظامی فرقه‌ای، قاتل و تروریست و از لحاظ اخلاقی فاسد، سارق اموال مردم و عقب‌مانده است.

وی سخنان خود را با این جمله به پایان رساند که گفت‌وگو با چنین نظامی بی‌نتیجه بوده و تنها هدر دادن وقت و به نحوی مشروعیت بخشیدن آن است.

العلوی تنها راه حل بحران سوریه را ادامه انقلاب مردمی علیه نظام آل خلیفه دانست.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها