امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5400
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بیش از 30 درصد فیلم‌برداری «من کارگرم» به پایان رسیده و گروه تولید پس از پایان فیلم‌برداری در لوکیشن‌های شرکت خدمات ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، بیش از 30 درصد فیلم‌برداری «من کارگرم» به پایان رسیده و گروه تولید پس از پایان فیلم‌برداری در لوکیشن‌های شرکت خدمات شهرداری و کمیته امداد و خیابان حجاب، هم اکنون در منطقه سرچشمه مستقر بوده و صحنه‌های مربوطه به خانه صادق با بازی مجید صالحی را فیلم‌برداری می‌کنند.

در این فیلم که موضوعی طنز دارد بازیگرانی چون مجید صالحی – بیتا سحرخیز – اصغر سمسار زاده – مهران رجبی – پروین قائم مقامی – شهین تسلیمی – مهرداد فلاحتگر- سیاوش مفیدی – کورش معصومی – محسن افشانی نقش آفرینی می‌کنند.

گفتنی است تا کنون نقش آفرینی سیاوش مفیدی، کوروش معصومی، رضا عظیمی و احمد ایراندوست به پایان رسیده است.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: صادق که یک کارگر ساده میباشد به همراه مادر و همسر پا به ماه خود در خانه ای استیجاری زندگی میکند . او با وجود اینکه انسان پر تلاشی است اما به دلیل سادگی اغلب روز ها بیکار میماند و همین امر او را برای تأمین مخارج زندگی دچار مشکل کرده است . در این بین روز وضع حمل همسر صادق فرار میرسد و از قضا صاحب شش فرزند پسر ( شش قلو ) میشود . ورود شش قلو ها ، زندگی صادق را درگیر ماجرا های عجیبی میکند .
سایر عوامل فیلم ویدئویی عبارتند از:

کارگردان: علی توحیدپرست - فیلم‌نامه نویس: مهدی مطلبی،علی توحیدپرست ( بر اساس طرحی از میثاق تدین )- مدیر تصویربرداری: اسماعیل آقاجانی - تهیه کننده :  داود توحیدپرست.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها