امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54038
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 74
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ...

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت لایحه اصلاحیه بودجه اظهار داشت: اصلاحیه بودجه هنوز در دستور کار کمیسیون بودجه قرار نگرفته، ولی کمیته اقتصادی کمیسیون در حال بررسی این موضوع است.
وی افزود: تاکنون مباحثی در همین رابطه با حضور نمایندگان دولت در کمیته اقتصادی کمیسیون انجام شده است.
حاجی دلیگانی ادامه داد: دولت در قسمت اول اصلاحیه بودجه خواسته تا محدودیتی  که در قانون آمده که تنها 10 درصد جابجایی اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های صورت بگیرد، حذف شود تا بتواند به هر نحوی بعضی از پروژه‌های مد نظر خود را به اتمام برساند.
این نماینده مجلس اظهار داشت: نمایندگان حاضر در کمیته در این رابطه مخالف نظر دولت هستند، چرا که اگر دولت بخواهد انضباط مالی داشته باشد، باید حد و حدود اعتبارات را برای هر پروژه، فصل و ردیف رعایت کند.
وی گفت: اگر بنا است که این محدودیت برداشته شود، ما نیازی نداریم که ردیف بنویسیم و جدول تهیه کنیم؛ البته هنوز سرانجام این موضوع در کمیته معلوم نشده است.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها