امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54054
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، جواد واحدی صبح امروز  در آیین نواخته شدن زنگ گردشگری در دبیرستان پسرانه هیئت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، جواد واحدی صبح امروز  در آیین نواخته شدن زنگ گردشگری در دبیرستان پسرانه هیئت امنایی 29 آبان ناحیه دو، جاذبه‌ها گردشگری مرکز مازندران را بی‌نظیر دانست.

وی با اشاره به اینکه رویکرد ما توسعه گردشگری در شهرستان ساری است، اظهار داشت: قابلیت‌ها و ظرفیت‌های گردشگری بی‌نظیری در مرکز مازندران وجود دارد که باید به درستی برای گردشگران تبیین شود.

واحدی شناساندن جاذبه‌های گردشگری در ساری را از وظایف دستگاه‌های متبوع دانست و افزود: گردشگری علمی موضوعی است که از سوی مراکز علمی و مدارس باید به جامعه شناسانده شود.

وی فاصله دریا، دشت و کوهستان را در شهرستان ساری استاندارد دانست و تصریح کرد: زمینه توسعه گردشگری در مرکز مازندران فراهم است.

وی متذکر شد: پیش ساخت، راهکار و هدف‌گذاری گردشگری در مرکز مازندران باید برای توریسم تبیین شود.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه نظام بر حفظ میراث فرهنگی تاکید دارد، یادآور شد: در کنار فعال کردن صنعت توریسم باید در جهت صیانت از میراث فرهنگی استان بکوشیم.

وی عرصه‌های طبیعی را ظرفیت خوبی برای گردشگری طبیعی دانست و گفت: با وجود گردشگری طبیعی در شهرستان ساری می توان در عرصه صنعت و اقتصاد گام موثری برداشت.

واحدی در پایان سخنانش اذعان داشت: گردشگری صنعت بزرگی است که در توسعه اقتصادی کشور موثر است.
انتهای پیام/86006/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها