امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5408
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسمت تازه «چهار شگفت‌انگیز» قرار است به احیای این مجموعه فیلم کمیک استریپی (که چهار شخصیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قسمت تازه «چهار شگفت‌انگیز» قرار است به احیای این مجموعه فیلم کمیک استریپی (که چهار شخصیت اصلی دارد) بپردازد.

کمپانی فوکس قرن بیستم تهیه‌کننده این مجموعه فیلم است که مسئولان آن می‌گویند تازه‌ترین قسمت آن به ریشه‌های اصلی قصه کمیک استریپی آن بر می‌گردد.

جرمی اسلیتر ‌ماه ژولای گذشته برای نگارش فیلم نامه قسمت تازه «چهار شگفت‌انگیز» استخدام شد و او هم اکنون در حال نگارش بخش‌های پایانی این فیلم‌نامه است.

به گفته او: «دو دوست جوان که در دراز مدت تبدیل به آقای فانتاستیک و تینگ می‌شوند، در رأس کاراکترهای اصلی قسمت جدید «چهارشگفت‌انگیز» خواهند بود.»

با این حال، هنوز به صورت رسمی خط اصلی قصه آن فاش نشده و ظاهراً گفته شده که تا زمان تولید فیلم، قرار نیست این قصه فاش شود.

اما جرمی اسلیتر اعلام کرده که کاراکترهای اصلی قصه فیلم نوجوانان نیستند و چند شخصیت بزرگسال، قصه نسخه جدید را به جلو خواهند برد.

مدتی قبل گفته شد جاش ترانک برای کارگردانی قسمت جدید این مجموعه فیلم اکشن و ابرقهرمانانه انتخاب شده است. او سال قبل اکشن علمی تخیلی و پر رمز و راز «وقایع‌نگاری» را کارگردانی کرده بود.

ترانک پس از پذیرش قبول کارگردانی فیلم، از مسئولان کمپانی فوکس قرن بیستم درخواست کرد که ست گراهام اسمیت هم در کار نوشتن فیلم‌نامه همکاری داشته باشد. این در خواست از سوی این کمپانی مورد قبول قرار گرفت و شنیده می‌شود گراهام اسمیت کار بازنویسی فیلم‌نامه را انجام خواهد داد.

در شرایطی که هنوز بازیگران اصلی قسمت جدید «چهار شگفت‌انگیز» انتخاب نشده و زمان شروع کار فیلم‌برداری معلوم نیست، قرار است این فیلم برای ششم مارس سال 2015 به روی پرده سینماها برود.

این قسمت از «چهار شگفت‌انگیز» سومین قسمت این مجموعه فیلم است و قرار است با حضور بازیگران تازه در چهار نقش اصلی، به عنوان نسخه احیا شده به اکران عمومی در آید.

قسمت‌های قبلی این اکشن کمیک استریپی در سال‌های 2005 و 2007 به روی پرده سینماهای جهان رفتند و با فروش متوسطی در جدول گیشه نمایش سینماها روبرو شدند.

قصه این مجموعه فیلم، درباره چهار ابرقهرمان است که هر یک دارای توانایی و مهارت خاصی هستند و به کمک آنها، با مبارزه با نیروهای منفی و بدطینت بر می‌خیزند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها