امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54087
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 64
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه سینما فیروزه قصد دارد کارگاه های آموزشی و انتقال تجربه سینمای مستند و فیلم کوتاه را با ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروه سینما فیروزه قصد دارد کارگاه های آموزشی و انتقال تجربه سینمای مستند و فیلم کوتاه را با روشی جدید و با استفاده از مستندسازان حرفه ای و به روز در تالار ایوان شمس برگزار کند.

کارگاه آزاد مستند سازی سینما فیروزه به موضوع مهم کارگردانی مستند "از ایده تا اجرا" اختصاص دارد. کارگردانی فیلم مستند "از ایده تا اجرا" را فرشاد اکتسابی مستندساز برگزیده ششمین جشنواره سینما حقیقت و چندین جشنواره بین المللی خارجی و داخلی دیگر و نیز با سابقه فیلمسازی در سایر کشورهای جهان با رویکردی نو تدریش خواهد کرد.

این کارگاه روز پنج شنبه (11مهر ماه) ساعت 16 در سالن اشراق تالار ایوان شمس به همراه نمایش فیلم مستند “مجنونی از اسکاندیناوی” برگزار خواهد شد و ورود برای عموم علاقه مندان رایگان خواهد بود.

او در ششمین دوره از جشنواره سینما حقیقت، دیپلم افتخار بخش مستند تاریخی را برای فیلم “راز یک مجسمه”، دیپلم افتخار بهترین فیلم نیمه بلند جشنواره برای فیلم ” مجنونی از اسکاندیناوی”،تندیس جشنواره در بخش بهترین تدوین و بهترین پژوهش برای فیلم "راز یک مجسمه" دریافت کرده است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها