امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54088
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۰
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هم زمان با اعلام این خبر از سوی مسئولان کمپانی والت دیزنی، اولین عکس از این فیلم هم در اختیار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هم زمان با اعلام این خبر از سوی مسئولان کمپانی والت دیزنی، اولین عکس از این فیلم هم در اختیار رسانه‌های گروهی قرار گرفت.

در این عکس، مریل استریپ بازیگر اسکار گرفته سینما در یک گریم تازه دیده می‌شود. او در قصه فیلم در نقش یک جادوگر بدجنس بازی می‌کند.

منابع نزدیک به «درون جنگل» می‌گویند نقشی که مریل استریپ در آن بازی می‌کند، یکی از دو نقش اصلی است و چهره تازه‌ای از این بازیگر کلاسیک سینما را ارئه خواهد کرد.

اهل فن می‌گویند با توجه به اینکه اولین عکس منتشر شده از «درون جنگل» اختصاص به مریل استریپ دارد، این نکته نشان دهنده اهمیت نقش و حضور وی در این اکشن فانتزی ماجراجویانه است.

در قصه فیلم، استریپ در نقش جادوگر چند صدساله‌ای بازی می‌کند که دو جوان قصه را نفرین می‌کند تا بتواند زیبایی از دست رفته‌اش را باز یابد.

«درون جنگل» براساس قصه یک نمایش موفق صحنه‌ای برادوی به همین نام ساخته می‌شود و تعدادی از کاراکترهای معروف قصه‌های شاه پریان قدیمی، در آن حضور دارند.

در قصه فیلم، زوج جوانی تحت تاثیر طلسم و جادوی یک جادوگر پیر، با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. نتیجه کار این است که آنها برای مقابله با جادوگر راهی جنگل سیاه می‌شوند و در طول راه، از کمک‌های شخصیت‌هایی مثل سیندرلا، راپونزل، جک غول کش و لبتل رد هود بهره‌مند می‌شوند.

راب مارشال فیلم‌ساز انگلیسی تبار سینما کارگردان «درون جنگل» است. کل صحنه‌های فیلم در لوکیشن‌های مختلف کشور انگلستان فیلم‌برداری می‌شود.

جانی دپ، آنا کندریک، کریس پاین، اصلی بلانت، لوسی پانچ و دانیل هاتلستون دیگر نقش‌های این اکشن فانتزی را بازی می‌کنند.

کمپانی والت دیزنی «درون جنگل» را برای نمایش عمومی در بیست و پنجم دسامبر سال 2014 آماده می‌کند و هنوز رقم هزینه‌های تولید آن اعلام نشده است.

مریل استریپ قبل از این هم در کمدی درام اجتماعی «شیطان کفش پاشنه بلند می پو‌شد» در نقش یک کاراکتر منفی و بدطینت بازی کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها