امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5410
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 128
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صداوسیمای جمهوری اسلامی با بهره‌گیری از نظرات استادان حوزه و دانشگاه و نظرسنجی‌های علمی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صداوسیمای جمهوری اسلامی با بهره‌گیری از نظرات استادان حوزه و دانشگاه و نظرسنجی‌های علمی از مردم و نخبگان کشور، مجموعه‌ای از پرسش‌های کارشناسی در حوزه‌های مختلف اجرایی مرتبط با وظایف خطیر رئیس جمهور را طراحی کرده است.
گزیده این سوالات در برنامه تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در صدا و سیما مطرح خواهد شد.
به منظور ارتقاء کیفی و بهره‌گیری از خرد جمعی در تنظیم و گزینش پرسش‌های انتخاباتی از نامزدها، ستاد انتخابات رسانه ملی بدین وسیله از استادان حوزه و دانشگاه، فرهیختگان، صاحب نظران و عموم ملت شریف ایران دعوت می کند پرسشهای پیشنهادی خود را از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بر اساس چارچوب و شاخص های ذیل مطرح و به نشانی روابط عمومی رسانه ملی ارسال کنند.
۱- پرسش پیشنهادی باید در حیطه و چارچوب وظایف قانونی رئیس جمهور باشد.
۲- پرسشها موضوعی طرح شود.( سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و ....)
۳- محتوای پرسش ها باید برنامه های نامزدهای ریاست جمهوری را هدف قرار دهد و در حیطه منافع داخلی و خارجی نظام جمهوری اسلامی باشد .
۴- پرسش ها در بر گیرنده مسائل اصلی جامعه ایران و واقع بینانه و قابل اجرا و با درنظر گرفتن اسناد بالادستی ( برنامه پنج ساله و سیاست های کلان جمهوری اسلامی ایران ) تنظیم شده باشد.
۵-پرسش ها واضح و روشن ، پیوسته و تکمیل کننده یکدیگر و حافظ شان و جایگاه ریاست جمهوری باشد.
۶-در طرح پرسش ها از مسایل جزئی و کم ارزش و سیاه نمایی و ورود به حریم خصوصی و هتک حرمت افراد و شبهه افکنی و عیب جویی خودداری شود.
راه‌های ارسال سوالات به اداره کل روابط عمومی رسانه ملی به شرح ذیل است:
صندوق پستی: 1995713113 روابط عمومی صدا و سیمای جمهوری اسلامی
ایمیل : pr.media@irib.ir پیامک 30000(سی هزار)
تلفن گویا : 162 و استان ها 2781 -021 فاکس : 22652880
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها