امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54100
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیونهای تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری تشکیل جلسه ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیونهای تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری تشکیل جلسه می‌دهند.

کمیسیون اقتصادی بررسی لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1392 کل کشور و نشست با مسئولان سازمان تأمین اجتماعی و استماع گزارش عملکرد و برنامه‌های سازمان در سال جاری را در روز یکشنبه، نشست اعضای کمیسیون با وزیر راه و شهرسازی در محل وزارتخانه در روز دوشنبه و ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و نشست با اعضای گروه اقتصاد مرکز تحقیقات اسلامی مجلس را روز سه‌شنبه در دستور کار خود دارد.

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه، انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون جهت عضویت در کارگروه ایجاد تسهیل و تسریع در صدور مجوز از دستگاههای اجرائی، رسیدگی به تقاضای عده‌ای از نمایندگان  مجلس برای تحقیق و تفحص از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و ادامه رسیدگی به طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه‌ریزی و بهره‌وری را روز یکشنبه انجام می‌دهند و  روز سه‌شنبه بررسی صلاحیت و سوابق کاندیداهای و انتخاب دادستان دیوان محاسبات و رسیدگی به لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1392 کل کشور را در دستور کار دارند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها