امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54107
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی «السفیر»، «عبدالله گل» رئیس جمهور ترکیه در دیدار با خبرنگاران همراهش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی «السفیر»، «عبدالله گل» رئیس جمهور ترکیه در دیدار با خبرنگاران همراهش در سفر به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل، تأکید کرد که مسئله عدم حضور ایران در ژنو2 بی اساس است زیرا ایران یکی از بازیگران اصلی پرونده سوریه به شمار می‌آید و اوضاع این کشور برای تهران حیاتی است.

رئیس جمهور ترکیه گفت: باید شرایط حضور سازنده ایران را در این نشست فراهم کرد زیرا تحولات سوریه برای ایران تهدید به شمار می آید و باید به این کشور اطمینان خاطر داد که پایان دادن به ادامه حضور نظامی که بد است تهدیدی علیه ایران به شمار نمی‌آید.

وی همچنین با اشاره به حضور در ضیافت شامی در حضور «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا، تأکید کرد که از وی درخواست کرده که از فرصت روی کار آمدن «حسن روحانی» به عنوان رئیس جمهور ایران استفاده کند زیرا دیدگاه‌ها و کتاب‌های روحانی معروف است و او فرصتی برای گفت‌وگو و آشتی است.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها