امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5411
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۰۰
تعداد بازدید: 140
مجتبی شاه‌مرادی مدیر انتشارات آرما در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در این دوره از ...

مجتبی شاه‌مرادی مدیر انتشارات آرما در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه 40 عنوان اثر تازه که هفت عنوان از کتاب‌های جدید هستند عرضه شده است. کتاب‌های «کلت 45»، «بهم میاد»، «دوباره در اوج»، «پینگ پنگ»، «نظریه جدید تمدن اسلامی» و «مشروعیت در نظام اسلامی» از کتاب‌های جدید هستند و کتاب‌های «حجاب با حجاب» و «حاشیه بر کتاب» هم در انتظار مجوز ارشاد است که در صورت مجوز گرفتن تا روزهای پایانی نمایشگاه عرضه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه چهار سال است که این انتشارات در استان اصفهان فعالیت می‌کند، تصریح کرد: در این انتشارات، شورایی کتاب‌ها را از لحاظ محتوایی و قابلیت بازاریابی بررسی می‌کند و بیشتر آثار منتشر شده در حوزه‌های ادبیات داستانی و رمان، اندیشه انقلاب اسلامی و تاریخ است. در سال جاری هم چند عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس منتشر خواهیم کرد.

این مدیر انتشارات با بیان اینکه حوزه ادبیات و رمان مخاطب بیشتری دارد، گفت: در انتشارات خصوص انتخاب انتشار کتب با ظرافت‌های بیشتری است چون باید برگشت سرمایه داشته داشته باشد و عموم کتاب‌های آرما به چاپ‌های مجدد رسیده‌اند.

وی افزود: بحث گرانی کاغد بر روی همه انتشاراتی‌ها اثرگذار بود و انتشاراتی‌هایی که از رانت دولتی استفاده می‌کردند ضربه بیشتری خوردند.

شاه‌مرادی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه مخاطبان بسیار کمتر شده‌اند ولی بیشتر مراجعین با تحقیق در نمایشگاه شرکت کرده‌اند و این موضوع اهمیت زیادی دارد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار