امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54110
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک روزنامه چاپ سئول در تحلیلی از بازی روز چهارشنبه میان نمایندگان ایران و کره در ورزشگاه جام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک روزنامه چاپ سئول در تحلیلی از بازی روز چهارشنبه میان نمایندگان ایران و کره در ورزشگاه جام جهانی سئول از در بازی رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان به دو نکته اشاره کرده است.

اولین نکته که مورد توجه گزارش‌نویس نشریه چاپ سئول قرار گرفته، التیام بخشیدن زخم دو باخت کره‌ای‌ها از تیم ملی ایران درمرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل بوده است.

این نشریه به همین دلیل نوشت برد 2 بر صفر سئول مقابل استقلال تا حدودی از اندوه هواداران کره‌ای به همین خاطر کاسته است.

نکته دیگری که در این گزارش مورد توجه قرار گرفته و به صورت یک هشدار عنوان شده، باورهای قوی ایرانیان به تکرار نتایج بزرگ و تاریخی نظیر جبران شکست بازی رفت در دیدار چهارشنبه در ورزشگاه آزادی است.
گزارش‌نویس این نشریه با چاپ تصویری از ایرانیان مقیم کره که تماشاگر بازی چهارشنبه گذشته بودند، عنوان کرده هواداران فوتبال کشورمان باور دارند با وجود شکست 2 بر صفر، هنوز جا برای جبران و تلافی وجود توسط آبی‌پوشان وجود دارد.

وی با یکی از این عده به نام «محسن» صحبت کرده و نظرش را این‌چنین جویا شده است:

دوست داشتیم استقلال در بازی رفت برنده شود که نشد. سئولی‌ها هرگز از این بابت که برنده شدند، خوشحال نباشند، چون نبرد با آنها هنوز به پایان نرسیده است. بازیکنان استقلال بسیار با تعصب هستند و تجربه بین‌المللی زیادی دارند.‌آنها می‌توانند در بازی برگشت به بازی خود سرعت  بخشیده و این شکست را جبران کنند.
انتهای پیام/خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار