امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54117
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 53
احمد نجابت عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به سخنان سید محمد خاتمی ...

احمد نجابت عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به سخنان سید محمد خاتمی مبنی بر عدم وجود افراطی‌گری در جریان اصلاح‌طلبی اشاره کرد و اظهار داشت: ریشه اصلاح طلبان به حلقه کیان معروف یعنی سروش، کدیور و حجاریان برمی‌گردد که تیر 78 را در کشور به وجود آوردند و پس از 10 سال فتنه 88 را برنامه‌ریزی کردند.

وی تاکید کرد: لیبرال دموکراسی در ظاهر یک شعار شیک و مدرن است اما در باطن به افراطی‌گری می‌پردازد؛ این جمله «معاند را به مخالف و مخالف را به موافق تبدیل کنیم» فقط یک شعار است چرا که آنان هر کس که مخالف نظراتشان باشد را نابود می‌کنند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: علت اصلی منحل و نابود شدن حزب مشارکت و مجاهدین انقلاب ریشه در افراطی‌گری داشت.

نجابت به این سخن خاتمی مبنی بر اینکه سربلندی نظام را می‌خواهیم اشاره و تصریح کرد: آقای خاتمی! اگر شما، همراهان و همفکرانت سربلندی نظام را می‌خواهید، برای اولین بار و آخرین بار از اعمالی که در تیر 78 و فتنه 88 انجام دادید و کشور را دچار گرفتاری کردید، عذرخواهی کنید.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها