امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54118
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 60
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، با تأیید ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور، با تأیید پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران محمدباقر قالیباف را به عنوان شهردار تهران منصوب کرد.

بر اساس این گزارش در حکم انتصاب محمد باقر قالیباف شهردارتهران که در سوم مهرماه ماه به امضاء عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رسید آمده است:

در اجرای تبصره 3 ذیل بند یک ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/1375 با اصلاحات بعدی و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر تهران و نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار تهران منصوب می‌نمایم.

وزیر کشور اظهار امیدواری نمود؛ با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها وکوشش در ایجاد محیط سالم شهری ، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری « مدظله العالی » و سیاست های دولت تدبیر و امید میسرشود.

رحمانی فضلی در پایان حکم، توفیقات روز افزون قالیباف را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت نمود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها