امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54119
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 60
مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این ...

مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا نمایندگان اصلاح طلب مجلس دیدار یا جلسه‌ای با رئیس‌جمهور درباره سه وزیر باقیمانده دولت داشته یا خواهند داشت،‌ گفت: خیر، فکر نمی‌کنم.

وی اضافه کرد: قرار نیست ما در این باره نظری بدهیم و آنها نظر خود را اعلام خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس در پاسخ به این سؤال که آیا قرار نیست نمایندگان اصلاح طلب نظر مشورتی خود را درباره سه وزیر باقیمانده به دولت ارائه کنند، اظهار داشت: باید از انسان مشورت بخواهند تا انسان نظر خود را اعلام کند، وقتی مشورتی نخواسته‌اند انسان نباید خود را کوچک کند و بگوید این نظر من است.

پزشکیان در عین حال تاکید کرد که اگر دولت درباره سه وزیر باقیمانده از نمایندگان نظری خواست، آنها نظر خود را اعلام کنند و در غیر این صورت نظری نخواهند داد.

وی با بیان اینکه دولت باید در قبال مدیرانی که منصوب می‌کند، پاسخگو باشد، تصریح کرد: دولت باید پاسخگوی اجرای قانون از سوی مدیران خود و حل مشکلات جامعه از سوی آنها باشد.

این نماینده مردم در خانه ملت اجرای قانون را وظیفه دولت دانست و بر این نکته تاکید کرد که نباید شاهد قانون‌گریزی یا قانون‌شکنی از سوی مسئولین باشیم.

پزشکیان با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور این اختیار را دارد که با هر فردی که می‌خواهد کار کند، خاطرنشان کرد: البته آن کسی که قرار است به دولت بیاید باید با قانون کار کند؛ قانون می‌تواند باعث تعامل شود و اگر هر کسی حرف خود را بی‌توجه به قانون بزند، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها