امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54122
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 65
الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

الهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به موضوع رشوه در فوتبال گفت: مباحث این چنینی مدتی است که در کشورمان و برخی دیگر از کشورهای جهان مطرح شده است.

وی با بیان اینکه جایگاه اصلی مباحث، مرتبط با پرداخت رشوه یا رشوه‌گیری دستگاه قضایی است، اظهار داشت: مجلس در این زمینه وظیفه نظارتی داشته و می‌تواند با ورود به عملکرد دستگاه‌های کشور مباحث مرتبط با این موضوع را پیگیری کند.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه احتمال ورود مجلس به موضوع رشوه در فوتبال وجود دارد، تصریح کرد: اگر مباحث مربوط به سوء‌مدیریت یا اشکال در سیستم اداری باشد، کمیسیون اصل نود به آن ورود می‌کند و اگر کمیسیون به این نتیجه رسید که جرمی اتفاق افتاده، موظف است مباحث را برای پیگیری به دستگاه قضایی اعلام کند.

ملکشاهی با بیان اینکه قوانین مربوط به رشوه بسیار سخت‌گیرانه تصویب شده است، تصریح کرد: مجازات سنگین برای رشوه دهنده و رشوه گیرنده در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در همین زمینه خاطرنشان کرد: من در این راستا با اعضای کمیسیون صحبت خواهم کرد که اگر لازم بود کمیسیون حقوقی و قضایی به این مسئله ورود کند؛ در واقع احتمال پیگیری این موضوع در کمیسیون وجود دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها