امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54134
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 90
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، در گشت و کنترل مستمر پرسنل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان سمنان، در گشت و کنترل مستمر پرسنل اجرایی منطقه حفاظت شده پرور و ایجاد راه‎بندان با هماهنگی نیروی انتظامی در طول مدت تاریکی هوا، دستگیری شکارچیان مرال انجام شد.

در این عملیات، شکارچیان در تاریکی شب با دو دستگاه خودرو قصد خارج شدن از منطقه را داشتند که پس از توقف خودروی اول مأموران ضمن رؤیت آثار خون در کف صندوق موفق به کشف یک قبضه اسلحه گلوله‎زنی می‎شوند.

پس از چند لحظه، نور خودروی دوم مشاهده شده که یکی از متخلفان به منظور آگاه‎ساختن آنان از حضور مأموران محیط زیست اقدام به درگیری و داد و فریاد کرده و سرنشینان خودروی دوم پس از توقف کوتاهی به سمت مأموران حرکت کرده و با پیوستن به متخلفان گروه اول با همکاری یکدیگر و با فحاشی و ایراد ضرب و شتم مأموران، قصد خلع سلاح کردن مأموران را داشتند.

این افراد خوش‎بختانه موفق نشده کاری پیش ببرند و از محل متواری می‎شوند؛ اما یکی از آنان در حین فرار توسط مأموران دستگیر می‎شود.

در ادامه با هوشیاری محیط‎بانان پس از تجسس منطقه موفق به کشف سه عدد کوله‎پشتی حاوی لاشه شکار یک رأس مرال و یک قبضه اسلحه ساچمه‎زنی قاچاق در محل توقف خودروی دوم می‎شوند.

سپس محیط‎بانان با همکاری نیروی انتظامی به محل سکونت افراد متواری مراجعه کرده و موفق می‎شوند در بازرسی از منازل و از بین لانه مرغ و تنور پخت نان حدود 10 کیلو گوشت مرال که به طرز ماهرانه‎ای مخفی کرده بودند را کشف و ضبط کنند.
انتهای پیام/2249/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها