امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54136
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم صبح امروز در مراسم افتتاح دوازدهمین دوره نمایشگاه ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم صبح امروز در مراسم افتتاح دوازدهمین دوره نمایشگاه ایپاس با بیان اینکه امروز نیروی انتظامی در شرایطی قرار دارد که می‌تواند تمام تجهیزات خود را تامین کند، گفت: ما این آمادگی را داریم که دانش خود را در اختیار سایر کشورها قرار دهیم.

وی با تاکید بر اینکه شالوده نیروی انتظامی دانش بنیان نبوده، گفت: تنها چند سال است که ناجا به عرصه علم وارد شده و این در شرایطی است که امروز دانشمندان ما می‌توانند هر سفارشی را که به آنها می‌دهیم به سر انجام برسانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم کاربرد سلاح و تجهیزات در کنار مسائل اجتماعی و فرهنگی در نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: این که ما فکر کنیم بحران‌ها را تنها می‌توان با سلاح کنترل کرد، اشتباه است به همین صورت اگر تصور کنیم که می‌توانیم به این بحران‌ها بدون سلاح و تنها با مسائل فرهنگی و اجتماعی خاتمه دهیم.

وی تاکید کرد: هم تجهیزات و هم مسائل فرهنگی در کنار هم قرار دارند.

احمدی مقدم در ادامه قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را نیز در دنیا مثال‌زدنی دانست و گفت: اینکه اکنون کشور ما تبدیل به قدرتی در جهان شده است که دیگر یک کشور تاثیرگذار محسوب می‌شود و همه کشورها تقاضای همکاری با ایران را در مسائل مختلف دارند.

فرمانده ناجا با اشاره به اجلاس سران کشورها در سازمان ملل گفت: ایران اقتدار خود را در اجلاس اخیر سازمان ملل نشان داد که کشورهایی مانند آمریکا برای برقراری ارتباط با ایران در این اجلاس دست به چه کارهایی می‌زنند.

وی در پایان با بیان اینکه روز اولی که نمایشگاه ایپاس دایر شد تنها فروشنده گان خارجی در آن حاضر بودند و طرف ایرانی خریدار بود، گفت: امروز بعد از گذشت 12 سال به جایی رسیدیم که اکثر غرفه‌های ما را تولید کنندگان داخلی تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها