امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54138
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ایراندخت عطاریان در حاشیه مراسم تجلیل از حماسه‌سازان دفاع مقدس که صبح امروز در شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران و با حضور ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ایراندخت عطاریان در حاشیه مراسم تجلیل از حماسه‌سازان دفاع مقدس که صبح امروز در شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران و با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از بسیجیان صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد اظهار داشت: به زودی خبرهای خوشی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بازنشستگان کشوری اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: صندوق بازنشستگی کشوری بنا دارد با همکاری دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفتمین مرحله از مطالبات بازنشستگان کشوری ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری (مهر 86 تا مهر 87) پرداخت کند.

عطاریان خاطرنشان کرد: در مرحله هفتم مبلغ 200 هزار تومان به 730 هزار بازنشسته پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه در خصوص اجرای بیمه طلایی بازنشستگان کشوری گفت: سال گذشته بیمه طلایی مخصوص بازنشستگان اجرا شد که امسال با حمایت دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افراد تحت تکفل بازنشستگی نیز تحت پوشش بیمه طلایی قرار گرفتند.

وی افزود: امسال 570 میلیارد تومان برای اجرای بیمه طلایی به بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنها از سوی دولت پیش‌بینی شده است به طوری که 2 میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان به همراه خانواده‌هایشان تحت پوشش بیمه طلایی قرار می‌گیرند.

عطاریان تصریح کرد: بازنشستگان کشوری می‌توانند بدون سقف هزینه با مراجعه به 540 بیمارستان و مرکز درمانی از خدمات پیش‌بینی شده در بخش بیمه طلایی استفاده کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری بیان داشت: بیمه طلایی به گونه‌ای طراحی شده است که بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنها از هنگام بستری شدن می‌توانند از خدمات در نظر گرفته شده در این بیمه بهره‌مند شوند ضمن اینکه تمامی هزینه‌های بیماران خاص و بیمه طلایی رایگان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها