امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54145
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه بازدید از دوازدهمین نمایشگاه ایپاس در پاسخ ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه بازدید از دوازدهمین نمایشگاه ایپاس در پاسخ به سئوالی در مورد اینکه پس از چند سال فعالیت در ناجا چه نمره‌ای به نیروی انتظامی می‌دهید، گفت: نمره را باید مردم بدهند و شما می‌توانید از مردم در این مورد سئوال کنید اما بررسی‌های ما نشان می‌دهد که نمره ناجا از 100، 84 است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بحث تولید ملی و سرمایه‌گذاری در آن به اتمام نرسیده است، گفت: امروز نیروی انتظامی در بحث نرم‌افزار به طور کامل و در حوزه سخت‌افزار نیز خودکفا شده است و تنها در مورد یک یا دو کالا همکاری محدودی با شرکت‌های خارجی داریم.

فرمانده ناجا تأکید کرد: نیروی انتظامی در بحث تولید سلاح به خود کفایی 100 درصدی رسیده و همه نیازهای خود را از طریق تولیدکنندگان داخلی برطرف می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دستاوردهای علمی در گرو سرمایه‌گذاری مناسب در کشور است، گفت: خوشبختانه ما با خیل عظیمی از دانشمندان در کشور مواجه هستیم که آنها تنها نیاز به حمایت دارند تا نیازهای کشور را برطرف سازند.

احمدی مقدم خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است که در عرصه‌هایی مانند DNA و اثر انگشت هرجا که شرکت‌های خارجی از کمک به ما سر باز زده‌اند نیروهای داخلی توانسته‌اند جای آنها را به خوبی پر کنند.

وی در مورد اینکه چه زمانی نیروی انتظامی می‌تواند یک گام از مجرمین پیش باشد، گفت: ابتکار عمل همیشه در دست مجرمان است و آنها هستند که با شیوه‌های مختلف مرتکب جرم می‌شوند محال است که ما بتوانیم به این ابتکار دست پیدا کنیم که جلوتر از مجرمین وقوع جرم آنها را پیش‌بینی کنیم.

وی در پایان، یکی از دستاوردهای مهم ناجا را کاهش جرائم خشن عنوان کرد و افزود: در حالی ما توانسته‌ایم جرائم خشن را در کشور کاهش دهیم این جرائم در دنیا رو به افزایش است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها