امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54149
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری صبح امروز در مراسم زنگ گردشگری استان خوزستان اظهار کرد: رونق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری صبح امروز در مراسم زنگ گردشگری استان خوزستان اظهار کرد: رونق سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری می‌تواند باعث رونق این بخش شود و به این دلیل باید کوشید تا موانع موجود در این زمینه برداشته شود.

وی با اشاره به اینکه خوزستان توانمندی زیادی برای توسعه گردشگری دارد، گفت: استان خوزستان منطقه‌ای چهار فصل است و از نظر آب و هوایی بهترین شرایط را برای گردشگری دارد و باید کوشید تا در این زمینه گام‌های اساسی برداریم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با اشاره به اینکه رشد فزاینده سرمایه‌گذاری در این بخش بسیار قابل مشاهده است، افزود: سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی در سال گذشته در گردشگری خوزستان 30 میلیارد تومان بوده است ولی در سال‌جاری این گردشگری خوزستان به بیش از 250 میلیارد تومان رسیده است.

وی افزود: نمی‌گذاریم به دلیل برخی موانع اداری و طولانی بودن شرایط پیگیری مجوزهای مورد نیاز سرمایه‌گذار از خوزستان برود و در این باره از همه توان اداری میراث فرهنگی خوزستان استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه تلاش‌های زیادی در این زمینه انجام شده است، خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا زمینه را برای حضور گردشگران و سرمایه‌گذاران فراهم کنیم و تعامل بین دستگاه‌های دیگر و میراث فرهنگی تا حد زیادی این مشکلات را برطرف می‌کند.

حیدری تاکید کرد: خوزستان در بخش سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری می‌تواند به رقم 2 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری برسد و در این باره هدف‌گذاری کارشناسی شده‌ای انجام شده است.

انتهای پیام/72006/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها