امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54159
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۶
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار  منوچهر امان اللهی با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار  منوچهر امان اللهی با اعلام این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی و جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، مأموران با اقدامات اطلاعاتی یکی از عوامل تهیه و توزیع فرآورده‌های نفتی فاقد مجوزهای قانونی را شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: در پی اعلام خبری مبنی بر فعالیت گسترده یک راننده در خرید سوخت‌های قاچاق از یکی از کوره‌های آجرپزی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی و هماهنگی‌های به عمل آمده با دستگاه قضایی، سرانجام از کارگاه تولیدی مذکور بازرسی و 37هزار و500 لیتر نفت کوره که در یک دستگاه تریلر بارگیری شده بود کشف و تحویل شرکت پخش فرآوردهای نفتی استان شد.

این مقام مسئول، ارزش سوخت مکشوفه را بیش از 740 میلیون ریال تخمین زد و گفت: متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار