امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 54170
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، ژنرال "سرگئی شایگو" وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که این وزارتخانه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، ژنرال "سرگئی شایگو" وزیر دفاع روسیه اعلام کرد که این وزارتخانه در صورت ضرورت آمادگی کامل دارد تا عملیات خارج ساختن اتباع روسی از سوریه را انجام دهد و برای این منظور یک رژیم کنترل دائم اوضاع در سوریه فعالیت دارد که تمامی حوادثی که در این کشور رخ می‌دهد را زیر نظر داشته و آنها را تجزیه و تحلیل می‌کند.

شایگو روز جمعه در مسکو به خبرنگاران گفت: به منظور تخلیه سریع اتباع روسی از سوریه تعداد کافی کشتی‌های ناوگان دریایی روسیه در سواحل این کشور حضور دارند. البته ما اوضاع پیرامون سوریه را کنترل کرده و در صورت ضرورت کشتی‌های دیگری نیز به منطقه اعزام خواهند شد.

وی در عین حال یادآور شد که سرویس‌های اطلاعاتی-نظامی وزارت دفاع روسیه در سراسر منطقه و مناطق همجوار سوریه همه چیز را دیده و می‌شنوند.

وزیر دفاع روسیه گفت: این دقت و نظارت برای اقدام سریع و بموقع برای آغاز عملیات خارج سازی اتباع روسی از این کشور لازم است، چرا که تخلیه 7 هزار شهروند روسی یک شبه ممکن نخواهد بود.

شایگو همچنین تاکید کرد که روسیه در حل و فصل مناقشه داخلی در سوریه بعنوان یک عنصر مخرب عمل نکرده و در این قضیه برخوردی کاملا سازنده و مناسب داشته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار